Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde hareketsiz bir anonsör üzerinde, sunucunun izole bant hoşgörülüliği ve fiziki gücüne nazaran okkalı sayıda hosting barındırılabilir, kavil gelimi vasati bir sülale bilgisayarından oluşturulacak bir anonsör 100 tane linux hosting barındırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve yüksek yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den okkalı hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör izole bant hoşgörülüliği evet da trafik, eğer var ise cazibe ücreti eğer istem ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak yazılı sınavm ve lisansların da ücretleri anlaştıynet bağlamlı olarak sizin zıtlamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çhileışır durumda data centera teslim buyurmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu hizmet sunulabilir, kökeninden aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada hareketsiz ayırt size ilgilendiren bir sınır dahilinde bir den okkalı hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize harisabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette istem ettiğiniz anonsör anlaşmanıza bağlamlı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını anlaşma bitiminde sunucunun size ilgilendiren olacağı tahüdünü verebilirler, olağan şartlarda fiziki makinanın vasati maliyetini ve buna bağlamlı olarak izole bant hoşgörülüliği ve cazibe ücretini başkaca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Farazi Kiralık Takdimci
Bu hizmette istem ettiğiniz anonsör anlaşmanıza bağlamlı olarak sizin adınıza fiziki bir anonsör üzerinden kaynak paylaşımı yöntemi ile sağlanmaktadır. Burada kullanacağınız kaynak CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

hostingadresi.com: Sanal sunucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al https://muzikyapimsirketi.name.tr/ https://enyasliinsanlar.name.tr/ https://kumeshayvanlari.name.tr/ https://kirsehirtarihi.name.tr/ https://kozmetik.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al