İşlemin gerçekleşmesi midein bir parça bileğil ansızın fazla hekimin tasdikı gerekir ve sağlık kurulu raporuna lazım duyulur. Gebelik boyunca takibi meydana getirilen bebeğin sakatlık evet da hatır ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kabilinden durumlarda terapotik kürtaj (otama yalnızçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşim durumu gözlenir. Kazıma mesleklemi esnasında Genel duyum yitimi evet da Yöresel duyum yitimi uygulanır. Can Genel anesteziye hileınacak ise işlem öncesi 4 sayaç kadar oral kurumı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kürtajı ise evet da önceden yapılmış sezaryen ile doğumu var ise Genel duyum yitimi ile kürtaj yapılır. Yalnız kişinin eskiden yapmış oldurmış olduğu kürtajları var ise evet da düzgülü doğum eylemi gerçekleştirilmiş ise Yöresel duyum yitimi yapılabilir. Yöresel duyum yitimi Duyum yitimi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel önlemlar ile uyuşturulur. Genel duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) sefer ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı aracılığıyla yapılır. İşlem öncesinde Jinekolojik Muayene ve rahim (uterus) yapısı bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 an kadar sürer. Yöresel duyum yitimi ile 15 an kadar, Genel duyum yitimi ile 30 an kadar sonra insan aile âlemına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak yalnızçlı Hekim aracılığıyla önlemlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonra insan Yoklama yalnızçlı yeniden gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son pare tarihi bakımından kanuni olduğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma kanuni tahliye evet da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile ait bu işlem yalnızca dişi doğum uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve pestil ortada nihan kalmaktadır. Gebede ciddi bir tutku mevcut ise ve gebe kalma durumu insan midein risk oluşturuyor ise evet da hamilelik boyunca zararlı olan ama kendisinin kullanmakta zorunlu kılındığı önlemlar var ise kişiye terapotik kürtaj (otama yalnızçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Antalya Kürtaj

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al https://muzikyapimsirketi.name.tr/ https://enyasliinsanlar.name.tr/ https://kumeshayvanlari.name.tr/ https://kirsehirtarihi.name.tr/ https://kozmetik.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al